• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4

Διδακτικό Προσωπικό

                                      Διδακτικό Προσωπικό

                           Σχολική χρονιά: 2021 -2022

     Α/Α  Ονοματεπώνυμο                         Θέση/Ειδικότητα

     1.Βασίλειος Γεωργιάδης                           Διευθυντής

     2.πατήρ Χρίστος Βούργιας                Βοηθός Διευθυντής

     3.Μάριος Νικολάου                            Βοηθός Διευθυντής

     4.Στυλιάνα Ορφανίδου               Υπεύθυνη  Δ/λα τμήματος Α΄ τάξης

     5.Μαρία Ουζούνη                        Υπεύθυνη  Δ/λα τμήματος Β΄1

     6.Γεωργία Γεωργίου                    Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Β΄2

     7.Άννα Γενακρίτου                    Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Γ΄τάξης

     8.Μαρία Οδυσσέως                  Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Δ΄1

     9.Γεωργία Φερεκύδου - Χατζησάββα   Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Δ΄2

   10. Στέλλα Κλεάνθους                Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Ε΄1

   11.Μαρία Μενελάου                   Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Ε΄2

   12.Βάσω Μασιήνη                     Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Στ΄1

   13.Χαράλαμπος Κωνσταντίνου  Υπεύθυνος Δ/λος τμήματος Στ΄2

   14,Χριστόφορος Φελλάς           Δάσκαλος διαφόρων μαθημάτων

   15.Δέσπω Πασιά                             Δασκάλα Τέχνης

   16.Μαρία Ολυμπίου                       Δασκάλα Μουσικής

   17.Μυράντα Ιωακείμ                 Δασκάλα Ειδικής Εκπαίδευσης

   18.Παναγιώτα Μαυρή             Επισκέπτρια Δ/λα διαφ. μαθημάτων

  

 

           Διδακτικό προσωπικό  ( Σχολική χρονιά: 2020 -2021)

Α/Α Ονοματεπώνυμο Θέση/Ειδικότητα
     1. Βασίλειος Γεωργιάδης              Διευθυντής
     2. πατήρ Χρίστος Βούργιας  Βοηθός Διευθυντής
     3. Μυράντα Ιωακείμ Βοηθός Δ/ντρια Ειδικής Εκπ/σης
     4. Ελένη Χριστοδούλου Βοηθός Δ/ντρια
     5. Μαρία Ουζούνη Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Α΄1
     6. Στυλιάνα Ορφανίδου Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Α΄2
     7. Άννα Γενακρίτου Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Β΄1
     8. Γεωργία Γεωργίου Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Β΄2
     9. Έλενα Σαμψών Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Γ΄1
   10. Ελένη Τούμπα - Χαραλάμπους Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Γ΄2
   11. Μαρία Οδυσσέως Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Δ΄1
   12. Γεωργία Φερεκύδου - Χατζησάββα Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Δ΄2
   13. Βάσω Μασιήνη Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Ε΄1
   14. Μαρία Μενελάου Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Ε΄2
   15. Αγγέλα Μιχαήλ Υπεύθυνη Δ/λα τμήματος Στ΄1
   16. Χαράλαμπος Κωνσταντίνου Υπεύθυνος Δ/λος τμήματος Στ΄2
   17, Χριστόφορος Φελλάς Δάσκαλος διαφόρων μαθημάτων
   18. Δέσπω Πασιά Δασκάλα Τέχνης
   19. Μαρία Ολυμπίου Δασκάλα Μουσικής
   20. Ιωάννα Αρτέμη Επισκέπτρια Δ/λα διαφ. μαθημάτων
   21. Γιαννούλα Αμπίζα Λογοθεραπεύτρια

 

 

 

Σχολική χρονιά 2019-2020

ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Θέση/ Τάξη/ Ειδικότητα

Βασίλειος Γεωργιάδης

Διευθυντής

Πατήρ Χρίστος Βούργιας

Βοηθός Διευθυντής

Μιράντα Ιωακείμ

Βοηθός Διευθύντρια Ειδικής Εκπαίδευσης

Ελένη Χριστοδούλου

Βοηθός Διευθύντρια

Μελίνα Ιωάννου

Δασκάλα Γ΄2 τάξης

Γεωργία Παναγιώτου Κάιζερ

Δασκάλα Ε΄1 τάξης

Βάσω Μισιήνη

Δασκάλα Δ΄1 τάξης

Μαρία Μενελάου

Δασκάλα Γ΄1 τάξης

Χριστόφορος Φελλάς

Δάσκαλος Μαθηματικών Στ’ και Φυσικών Επιστημών

Κων/ντία Χρυσάνθου

Δασκάλα Στ΄2 τάξης

Γεωργία Γεωργίου

Δασκάλα Β΄2 τάξης

Αγγέλα Μιχαήλ

Δασκάλα Στ΄1 τάξης

Στυλιάνα Ορφανίδου

Δασκάλα Α΄2 τάξης

Χριστιάνα Μιχαήλ

Δασκάλα Ε΄2 τάξης

Ειρήνη Εριφύλη Βλαδιμήρου

Δασκάλα Α΄1 τάξης

Σοφία Κατσαμπά

Δασκάλα Δ΄2 τάξης

Βαρβάρα Χριστοδούλου

Δασκάλα Β΄1 τάξης

Δεσπω Πασιά

Δασκάλα Τέχνης

Μαρία Ολυμπίου

Δασκάλα Μουσικής

Ιωάννα Αρτέμη

Δασκάλα διαφόρων μαθημάτων

Γιαννούλα Αμπίζα

Λογοθεραπεύτρια